آموزش عضویت در گروه سایت تاپ

با عضویت در یک گروه یاهو ، هر موقع از طرف آن گروه ایمیلی برای اعضا گروه ارسال شود شما در صندوق اینباکس ایمیل خود (پست الکترونیک) آن ایمیل را دریافت خواهید کرد. سایت یاهو هزاران گروه اینترنتی دارد و بدیهی است که شما فقط در گروه یا گروه هایی باید عضو شوید که مرتبط با رشته و علاقمندی شما است. ذکر این نکته ضروری است که گاهی این ایمیلها به بخش اسپم یا بالک (یا نظایر آن) در صندوق پست شما وراد می شود. در اینگونه مواقع باید به صفحه اسپم رفته و ایمیل را باز کرده و در همان موقع روی آیکن not spam که معمولا در بالای صفحه ایمیل شما قرار دارد کلیک کنید تا این ایمیل در دفعات بعدی اسپم نشود. چون اسپم ها بعد از یک مدت از لیست ایمیلهای شما حذف و پاک می شوند.

روش عضویت:

الف) کسانی که در خود یاهو آیدی و ایمیل دارند:

اینگونه افراد پس از کلیک بر روی لینک عضویت به سایت یاهو منتقل می شوند و اگر در یاهو وارد نشده باشند صفحه ورود یاهو ظاهر خواهد شد که باید ابتدا با آیدی و پسورد خود وارد سایت یاهو شوند و بعد به صفحه گروه منتقل می شوند. شکل زیر:

لینک ورود یه یاهو برای عضویت در گروه سایت تاپ

شکل عضویت 
در گروه های سایت یاهو

بعد از ورود به این صفحه وب، کافی است حروف نشان داده شده را در محل مستطیلی شکل عینا" وارد کرده و روی آیکن Join کلیک کنید. (محل های 1 و 2 نشان داده شده در شکل فوق) اگر حروف و عبارت نشان داده شده را درست وارد کرده باشید پیغام عضویت شما ظاهر خواهد شد.
به این ترتیب شما به عضویت گروه اینترنتی مورد نظر در خواهید آمد.

 

ب) اگر آدرس ایمیل شما غیر از یاهو است:

در این صورت پس از کلیک بر روی لینک عضویت به صفحه ایی از سایت یاهو به شکل زیر هدایت خواهید شد:

لینک ورود یه یاهو برای عضویت در گروه سایت تاپ

عضویت 
در گروه های یاهو

 

در این صورت آدرس ایمیل خودتان را در مستطیل شماره 1 وارد کنید و روی آیکن شماره 2 آبی رنگ کلیک کنید. بعد از کلیک روی مربع آبی رنگ پیامی را به این مضمون مشاهده خواهید کرد که ایمیلی از طرف سایت یاهو برای شما ارسال شده است و شما باید با reply کردن این ایمیل، آن را تایید کنید. بنابراین کافی است به ایمیل خودتان رفته و بعد از باز کردن ، فقط آن را reply کنید. لازم نیست چیزی در آن بنویسید.
به این ترتیب شما به عضویت گروه اینترنتی مورد نظر در آمده اید و ایمیلهای گروه را دریافت خواهید کرد.

 

در صورت درخواست لغو عضویت به این صفحه مراجعه نمایید::» (كلیك كنید)

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات