بازگشت به بالا

ارسال پیام در واتس اپ

ارسال تیکت پشتیبانی

SabaHost Small Loding

در حال بررسی ...

اطلاعات دامنه

کپی کردن اطلاعات در حافظه

https://sitetop.ir/license
https://sitetop.ir/blog/substitute-for-mailchimp-email-marketing

جایگزین های مناسب برای MailChimp

MailChimp یکی از سرویس های ایمیل مارکتینگ بسیار محبوب است، که طیف وسیعی از ابزار ها و پلن ها را به مشتریان خود ارائه می نماید. با این حال، ممکن است برای تمامی افراد مناسب نباشد، بنابراین ما در این مقاله آموزشی قصد داریم، پنج سرویس جایگزین برای MailChimp را به شما معرفی کنیم، که به شما در اجرای پلن های ایمیل مارکتینگ کسب و کارتان بسیار کمک می کنند.

این پنج سرویس Email Marketing از نظر ویژگی ها، امکانات، و قیمت با یکدیگر متفاوت هستند، و نسبت به MailChimp نیز برتری هایی دارند:

 1. Sendinblue
 2. ConvertKit
 3. Constant Contact
 4. ActiveCampaign
 5. Omnisend

در ادامه مقاله، هر یک از این پنج سرویس را به شما معرفی خواهیم کرد، پس با ما در ادامه همراه باشید.

1- سرویس دهنده Sendinblue

1- سرویس دهنده Sendinblue

Sendinblue به عنوان مجموعه ای کامل از ابزار های فروش و بازاریابی کامل برای مشاغل کوچک تا متوسط بسیار مناسب است. به منظور توسعه کسب و کار، فروش محصولات و خدمات، افزایش تعامل با مخاطبین و ... از این سرویس دهنده ایمیل مارکتینگ می توانید استفاده کنید. Sendinblue در حال حاضر به بیش از 80000 شرکت در سراسر جهان ابزار های بازاریابی ایمیل خود را قرار داده است، و از نظر ویژگی هایی که ارائه می کند، نزدیک ترین گزینه به MailChimp می باشد.

 • برجسته ترین ویژگی های Sendinblue

 • Communication یا ارتباطات – با ارسال پیام های مناسب در زمانی مناسب، چه از طریق ارسال ایمیل و چه از طریق ارسال پیامک می توانید، مخاطبین خود را پیگیر خدمات و محصولات خود کنید. این سرویس ایمیل مارکتینگ امکان افزودن سیستم چت در وب سایت را فراهم نموده است، که به شما کمک می کند، در لحظه با مشتریان خود در ارتباط باشید.
 • Social Media Campaigns یا کمپین های شبکه های اجتماعی – Sendinblue می تواند در کنترل تبلیغات در سطح شبکه های اجتماعی به شما بسیار کمک کند، علاوه بر این می توانید با مشتریانی که قبلاً نسبت به محصول یا خدمات شما ابراز علاقه کرده بوده اند، ارتباط برقرار نمایید، یا به مشتریان جدیدی دسترسی پیدا کنید.
  با استفاده از Sendinblue می توانیم، بر روی تبلیغات فیس بوک تنظیمات مورد نظر خود را اعمال نماییم، و همچنین مجدداً بر روی کمپین های تبلیغاتی متمرکز شوید، که هنگام بازدید مشتریان شما از سایت های دیگر، تبلیغات سایت شما را برای آن ها نمایش دهند.
 • Analytics یا تجزیه و تحلیل ها – Sendinblue طیف گسترده ای از ابزار های تحلیلی بسیار خوبی را ارائه نموده است. از جمله می توان به گزارشات دقیق از کمپین های ایمیلی، پیگیری مسیر ارسال ایمیل ها، تست A/B و موارد دیگر اشاره نمود.
  این ابزار ها می تواند، در بررسی و تجزیه و تحلیل عملکرد کمپین های تبلیغاتی و ایمیل های بازاریابی بسیار موثر باشند، و بتوانیم از این آنالیز ها در تعیین میزان موفقیت آمیز بودن آن ها و استراتژی های آینده استفاده کنیم.
 • قیمت

Sendinblue یک پلن رایگان محدود را به کاربران خود ارائه نموده است، که نسبت به پلن رایگانی که MailChimp به کاربران خود ارائه می کند، سخاوتمندانه تر می باشد. میل چیمپ به کاربران خود در پلن رایگان، تعداد 10000 ایمیل در ماه و حداکثر 2000 اشتراک گیری را می دهد، اما Sendinblue تعداد روزانه 300 ایمیل و اشتراک گیری نامحدود را ارائه کرده است.

محدودیتSENDINBLUE رایگانMAILCHIMP رایگان
ایمیل ماهانه~ 900010000
اشتراک گیرینامحدود2000

 

پلن های پرمیوم که Sendinblue ارائه می کند:

 • پلن Lite ( 25$ ماهانه ) – تعداد اشتراک گیری نامحدود و حداکثر 10000 ایمیل در ماه.
 • پلن Premium ( 65$ ماهانه ) – تعداد اشتراک گیری نامحدود و حداکثر 20000 ایمیل در ماه.
 • پلن Enterprise ( پلن سفارشی )

پلن های لایت و پرمیوم می توانند، با افزایش تعداد ایمیل قابل ارسال در ماه، افزایش قیمت داشته باشند، بنابراین به تعداد پیشفرض اعلام شده در پکیج ها محدود نمی باشند. برای مثال، ارسال 20000 ایمیل در پلن lite برای شما 39 دلار در ماه هزینه دارد، و ارسال 60000 ایمیل در پلن premium برای شما 94 دلار در ماه هزینه خواهد داشت.

 • چرا Sendinblue را به جای Mailchimp انتخاب کنیم؟

گرچه امکانات ارائه شده توسط سرویس Sendinblue مشابه با امکاناتی که سرویس Mailchimp ارائه می کند، می باشد، اما یک تفاوت اساسی در پلن های این دو ابزار ایمیل مارکتینگ وجود دارد. اصلی ترین مزیت Sendinblue عدم اجرای محدودیت در تعداد اشتراک گیری در لیست ایمیل می باشد.

تفاوتی ندارد که پلن رایگان دریافت کرده باشید، یا پلن سفارشی Enterprise، در هر دو صورت شما از تعداد نامحدودی مخاطب در لیست ایمیل ها برخوردار خواهید بود. اما در سرویس MailChimp در هر پلنی می توانید محدودیت در تعداد مخاطبین در لیست ایمیل ها را مشاهده کنید. 

بنابراین اگر قصد دارید، لیست ایمیل های بزرگی تهیه کنید، یا نگران جریمه شدن به دلیل رشد سریع لیست ایمیل خود هستید، بهترین انتخاب برای شما Sendinblue می باشد.

2- سرویس دهنده ConvertKit

2- سرویس دهنده ConvertKit

دومین سرویس دهنده ایمیل مارکتینگ که می توانیم به جای MailChimp از آن استفاده کنیم، ConvertKit می باشد. 

این ابزار برای ارائه خدمات email marketing به کارآفرینان و کسب و کار های کوچک مناسب است. بنابراین اگر شما بلاگر هستید، تولید محتوا انجام می دهید، دوره های آموزشی برگزار می کنید، یا نوع دیگری از فعالیت های خلاقانه انجام می دهید، این سرویس دهنده برای شما مناسب است.

 • برجسته ترین ویژگی های ConvertKit

 • فرم ها و صفحات فرود – یکی از ویژگی های ConvertKit ارائه مجموعه ای فرم ها و قالب های صفحات فرود به مشتریان خود می باشد. تمامی قالب ها به طور کامل قابل سفارشی سازی می باشند، و کاملاً مطابق با طراحی و برند شما خواهند شد.
  بنابراین، به راحتی می توانیم با استفاده از این سرویس، انواع فرم ها را طراحی و صفحات فرود ویژه ای را برای کمپین های تبلیغاتی خود پیاده سازی کنیم.
 • سازماندهی لیست ایمیل ها – همزمان با افزایش مخاطبین سایت و افزایش لیست ایمیل ها می توانیم، کاربران را بر اساس فعالیت، علایق، موقعیت مکانی و ... در لیست ایمیل ها سازماندهی و طبقه بندی کنیم.
  برای انجام این کار، به راحتی با برچسب یا لیبل گذاری می توانیم، کاربران را مجرا کرده، و در گروه های طبقه بندی نماییم. سپس می توانیم، ایمیل های مشخصی را به گروه های مورد نظر و هدف خود ارسال کنیم، یا گروه هایی را حذف کنیم، که افراد غیر هدف ما ایمیل ها را دریافت نکنند. 
 • Visual workflows یا گردش کار بصری – به ما امکان ایجاد یک گردش کار اتوماتیک به منظور اطمینان از ارسال ایمیل های با محتوای مناسب و در زمان مناسب به مشتریان را می دهد.
 • قیمت

ConvertKit هیچ پلن رایگانی برای ارائه به مشتریان خود ندارد، اما مزایایی در پلن های خود ارائه کرده است. پلن های محبوب این سرویس شامل:

 • 29$ ماهانه – 0-1K اشتراک گیری و ایمیل نامحدود.
 • 49$ ماهانه – 1-3K اشتراک گیری و ایمیل نامحدود.
 • 79$ ماهانه – 3-5K اشتراک گیری و ایمیل نامحدود.

هر پلن شامل تمامی امکانات ارائه شده توسط ConvertKit می باشد. تنها تفاوت بین پلن های قابل انتخاب، در تعداد مخاطبین لیست ایمیل ها می باشد. البته برای کسانی که بیش از 5 هزار اشتراک گیری نیاز داشته باشند، پلن های سفارشی قابل خریداری می باشد.

 • چرا ConvertKit را به جای Mailchimp انتخاب کنیم؟

ویژگی اصلی محبوبیت ConvertKit پلتفرم کاربر پسند آن است، که کار با آن را بسیار ساده تر کرده است. با استفاده از رابط کاربری ساده کانورت کیت می توانیم، به راحتی فهرست مخاطبین را گروه بندی کنیم، گردش های کار خودکار خود را به طور ویژوال ایجاد کنیم، قالب های ایمیل را طراحی کنیم، و ... که همگی به سادگی قابل انجام هستند. 

اما در پلتفرم میل چیمپ دسترسی به ابزار ها و بخش های مختلف دارای پیچیدگی خاص خود هستند، بنابراین اگر به دنبال یک رابط کاربری آسان هستید، ConvertKit برای شما مناسب است.

3- سرویس دهنده Constant Contact

3- سرویس دهنده Constant Contact

Constant Contact یکی دیگر از جایگزین های سرویس MailChimp می باشد، که از ارائه دهندگان قدرتمند در حوزه بازاریابی ایمیلی با مجموعه ای از ابزار های بسیار کاربردی می باشد. 

این سرویس دهنده، به شما در رشد کسب و کار، تکمیل mailing list و گسترش تجارت خود بسیار کمک می کند. جالب است بدانید، این سرویس ایمیل مارکتینگ تحت پشتیبانی گروه بین المللی Endurance می باشد، که پشتیبان کمپانی های میزبانی وب همچون Bluehost و HostGator نیز می باشد.

 • برجسته ترین ویژگی های Constant Contact

 • ویرایشگر و قالب های Drag & Drop – به راحتی می توانید، از بین مجموعه ای از قالب های ایمیل بهینه شده، قالب مورد نظر خود را انتخاب و با استفاده از ویرایشگر درگ دراپ Constant Contact با قالب را مطابق با نیاز های سفارشی سازی کنید. تنوع قالب های این سرویس دهنده به اندازه ای هست، که مطابق با کسب و کار خود، بتوانید یک قالب مناسب انتخاب کنید. 
 • ابزار های اتوماتیک – این ابزار امکان اتوماسیون ایمیل را به ما می دهد، به این صورت که می توانیم ارسال ایمیل های خوش آمد گویی به مشترکین جدید، ارسال ایمیل های هدف گذاری شده به مخاطبین بر اساس مکان هایی که بر روی سایت کلیک کرده اند، و ارسال ایمیل به افرادی که بازدیدکننده سایت ما نبوده اند، را به طور ارسال خودکار تنظیم نماییم.
 • پیگیری نرخ تبدیل ایمیل های بازاریابی در لحظه - Constant Contact ابزار هایی به منظور گزارش دهی در لحظه را ارائه کرده است، بدین صورت می توانیم، بی وقفه متوجه شویم، که چه کسی ایمیل ها را باز می کند، کلیک می کند، یا با افراد دیگر به اشتراک می گذارد.
 • قیمت

Constant Contact نیز هیچ پلن رایگانی ارائه نمی کند، اما دو پلن محبوب دارد:

 • Email ( 20$ در ماه ) – حداکثر 500 مخاطب و ایمیل نامحدود.
 • Email Plus ( 45$ در ماه ) – حداکثر 500 مخاطب و ایمیل نامحدود.

برای لیست ایمیل بیشتر از 500 مخاطب، هزینه پلن بر اساس تعداد مخاطبین افزایش پیدا می کند. این دو پلن دارای ویژگی های متفاوتی هستند، بنابراین قبل از خرید، تمامی ویژگی ها را به دقت بررسی کنید.

 • چرا  Constant Contact را به جای Mailchimp انتخاب کنیم؟

Constant Contact یکی از پلتفرم هایی است، که از ویژگی پشتیبانی بالایی برخودار است. مواردی که به آن ها دسترسی خواهید داشت، عبارتند از:

 • آموزش های ویدیویی
 • پشتیبانی تلفنی
 • چت آنلاین
 • پشتیبانی توئیتری
 • فروم ها
 • رویداد های آموزشی
 • پایگاه دانش

سرویس دهنده MailChimp نیز پایگاه دانش جامع و پشتیبانی ایمیلی را به کاربران خود ارائه کرده است، با این حال، چت آنلاین و پشتیبانی تلفنی تنها در پلن پرمیوم سطح بالا در دسترس کاربران خواهد بود. 

بنابراین، اگر از جمله افرادی هستید، که به پشتیبانی 24 ساعته و کامل نیاز دارید، Constant Contact می تواند، سرویس ایمیل مارکتینگ مناسب تری برای شما باشد.

4- سرویس دهنده ActiveCampaign

4- سرویس دهنده ActiveCampaign

ActiveCampaign یکی دیگر از بهترین جایگزین ها برای MailChimp می باشد. این سرویس دهنده برای تیم های بزرگ بسیار مناسب است، و به خودکار سازی ارسال ایمیل ها، فروش و کمپین های بازاریابی بسیار کمک می کند. 

 • برجسته ترین ویژگی های ActiveCampaign

 • یکپارچه سازی – ActiveCampaign قابلیت یکپارچه سازی و ادغام با بیش از 250 برنامه از جمله WordPress، WooCommerce، Shopify، Facebook و Zapier را دارد. در نتیجه می توانید از یک گردش کار بهینه و ساده ای برخوردار شوید.
 • ایمیل های شخصی سازی شده – می توانید با استفاده از داده های برنامه های ادغام شده برای ایجاد ایمیل های شخصی سازی شده و مرتبط استفاده کنید.
  داده هایی از جمله نام، مکان، خرید های قبلی و رفتار کاربر در سایت می توانند بیشترین بازدهی را در ارسال ایمیل های مرتبط به آن ها و تشویق کاربران به بازگشت به وب سایت شما را داشته باشند. 
 • اتوماسیون فروش – می توانید sales funnel یا قیف فروش خود را خودکار کنید، عملکرد تک تک اعضای تیم فروش را پیگیری کنید و دیگر مواردی که در اتوماسیون سازی سیستم فروش می توانند بسیار کاربردی باشند.
 • قیمت

ActiveCampaign نیز هیچ پلن رایگانی به کاربران خود ارائه نمی کند، اما می توانید از بین چهار پلن محبوب آن یکی را انتخاب کنید...

 • Lite ( 9$ ماهانه ) – حداکثر 500 مخاطب و ایمیل نامحدود.
 • Plus ( 49$ ماهانه ) – حداکثر 500 مخاطب و ایمیل نامحدود.
 • Professional ( 129$ ماهانه ) – حداکثر 500 مخاطب و ایمیل نامحدود.
 • Enterprise ( 229$ ماهانه ) – حداکثر 500 مخاطب و ایمیل نامحدود.

در هر پلن مجموعه ای از ویژگی ها و امکانات متفاوتی ارائه گردیده است، بنابراین، قبل از ثبت سفارش حتماً به دقت تمامی توضیحات هر پلن مطالعه گردد. 

همچنین برای لیست ایمیل های با بیش از 500 مخاطب، قیمت پلن ها بر اساس تعداد مخاطب مورد نیاز شما افزایش پیدا می کند.

 • چرا  ActiveCampaignرا به جای Mailchimp انتخاب کنیم؟

اگر به دنبال پلتفرمی با دسترسی تیمی می باشید – یک تیم فروش، خدمات مشتریان، یا تیم بازاریابی – ActiveCampaign یک گزینه بسیار عالی برای شما می باشد. 

در پلن های Plus و Professional این سرویس، 25 و 50 یوزر ارائه می گردد. در مقایسه با Mailchimp که تنها 3 تا 5 یوزر ارائه می نماید، می توان گفت تعداد یوزر ActiveCampaign برای دسترسی تیمی بسیار مناسب تر است. 

5- سرویس دهنده Omnisend

5- سرویس دهنده Omnisend

Omnisend یکی از محبوب ترین ارائه دهندگان بازاریابی تجارت الکترونیک برای شرکت های در حال رشد و با سابقه می باشد، که این سرویس دهنده را به یکی از بهترین جایگزین ها برای MailChimp تبدیل کرده است. 

Omnisend با دارا بودن تأییدیه 50000 بازاریاب در بیش از 130 کشور، در حال حاضر روزانه بیش از 10 میلیون ایمیل ارسال می کند.

 • برجسته ترین ویژگی های Omnisend

Ominsend بر روی مشتریان تجارت الکترونیک متمرکز است، و به ما در تعامل با مخاطبین هدف و فروش محصولات بسیار کمک می کند.

 • بازاریابی تجارت الکترونیک – این سرویس دهنده، دسترسی به طیف وسیعی از ابزار های تجارت الکترونیک را با هدف رشد فروشگاه های آنلاین و مبتنی بر مشتری، به ما می دهد. علاوه بر این، می توانیم از قالب های ایمیل تجارت الکترونیک، ایمیل های سبد خرید خودکار، و یکپارچه سازی تجارت الکترونیک با سیستم هایی از جمله WooCommerce، Magento، Shopify، BigCommerce بهرمند شویم.
 • ابزار های پیام رسانی مشتری – Omnisend روش های متنوعی را برای دسترسی و برقراری ارتباط با مخاطبین هدف به ما ارائه می کند. علاوه بر بازاریابی ایمیل شخصی سازی شده، به ما امکان انتخاب از بین پیام های متنی، پیام رسان فیس بوک، اعلان های سراسری وب، واتساپ و ... را می دهد.
 • اتوماسیون بازاریابی – Omnisend به ما امکان ساخت گردش کاری سفارشی پیشرفته یا انتخاب از بین چندین قالب گردش کار خودکار از پیش ساخته شده را می دهد.
  این گردش کار ها به ما تضمین می دهند، که ایمیل های مرتبط با مخاطبین هدف به طور خودکار در زمان های طلایی و بر اساس اقدامات کاربران در وب سایت ما برای افراد خاصی ارسال گردند، که تمامی این موارد در نهایت منجر به افزایش فروش ما می شود.
 • قیمت

Ominsend یک پلن رایگان و تعدادی پلن محبوب ارائه می کند. این پلن رایگان به ما امکان ارسال حداکثر 15000 ایمیل در ماه ( با محدودیت ارسال حداکثر 2000 ایمیل در روز ) را می دهد.

 • پلن Standard ( 16$ ماهانه ) – حداکثر 500 اشتراک گیری و 15000 ایمیل در ماه.
 • پلن Pro ( 199$ ماهانه ) – حداکثر 9000 اشتراک گیری و ایمیل نامحدود.
 • پلن Enterprise ( 2000$ ماهانه ) – اشتراک گیری و ایمیل نامحدود.

در نهایت بسته به پلنی که برای خرید انتخاب می کنید، ویژگی ها و امکانات مختلفی در اختیار شما قرار خواهند گرفت. اگر می خواهید در یک پلن خاص بمانید، اما لیست ایمیل شما بیشتر از مقدار پیش فرض باشد، با افزایش قیمت بر اساس تعداد مخاطب مورد نیاز شما این کار قابل انجام می باشد.

 • چرا  Omnisend را به جای Mailchimp انتخاب کنیم؟

همانطور که گفته شد، Omnisend با هدف تمرکز بر مبحث تجارت الکترونیک ایجاد شده است. قابل های ایمیل و فرم ها، ترتیب بخشی به ایمیل ها، یکپارچه سازی و ... با در نظر گرفتن فروشگاه های حوزه تجارت الکترونیک طراحی شده اند. 

بنابراین، اگر وب سایت شما در حوزه تجارت الکترونیک فعالیت دارد، Omnisend یک پلتفرم عالی برای بازاریابی ایمیل شما می باشد.

راهکار صباهاست

قبل از ایجاد هر کمپینی و شروع تبلیغات می بایست از میزان توانایی سایت خود در زمان افزایش ترافیک ناشی از کمپین ها اطمینان حاصل نمایید. راهکار صباهاست برای شما صاحبین کسب و کار های کوچک و متوسط، هاست لینوکس حرفه ای با پهنای باند نامحدود، میزبانی بر روی سرور های با هارد پرسرعت NVMe و وب سرور پر سرعت LiteSpeed می باشد. آپتایم تضمینی 99.99% و استفاده از آخرین تکنولوژی های ابری این سرویس میزبانی را به یکی از قدرتمند ترین هاست های لینوکسی تبدیل کرده است، که با اطمینان خاطر بتوانید کمپین های خود را برگزار نمایید.

جمع بندی

تمامی گزینه هایی که به عنوان جایگزین های MailChimp معرفی شدند، سرویس دهنده های ایمیل مارکتینگ بسیار قوی هستند، و طیف گسترده ای از امکانات و قابلیت ها را در کنار عملکردی عالی ارائه می کنند. به دقت درباره آنچه که کسب و کار شما از یک سرویس دهنده ایمیل مارکتینگ نیاز دارد، فکر کنید، و سپس بر اساس معیار های نهایی خود، سرویس دهنده مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

اگر بخواهیم یک مورد را به عنوان بهترین جایگزین برای MailChimp معرفی کنیم، قطعاً Sendinblue خواهد بود، زیرا ویژگی ها و پلن های رایگان آن بسیار کاربردی هستند. 

 امیدواریم این مقاله برایتان مفید واقع شده باشد. اگر سوالی دارید که در این مقاله پاسخش را پیدا نکردید، در قسمت کامنت ها سوال خود را مطرح کنید، کارشناسان ما در کمتر از چند دقیقه به سوالات پاسخ خواهند داد.
این مقاله را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
موفق باشید. 


جدیدترین مطالب

پرسش ها و پاسخ های متداول

اگر سوالی دارید که پاسخش را در زیر پیدا نکرده اید، آن را با واحد پشتیبانی یا فروش ما در میان بگذارید.

آیا سرویس دهنده ایمیل مارکتینگ ایرانی نداریم؟

در حال حاضر برخی سرویس دهنده های ایرانی نیز فعال هستند، در این مقاله هدف معرفی برترین سرویس دهنده های جهانی می باشد.

سرویس ایمیل مارکتینگ چیست؟

به دلیل عدم پشتیبانی شرکت های خدمات دهنده هاستینگ از ارسال ایمیل انبوه بر روی هاست های خود، لازم است از شرکت های سرویس دهنده ابزار های ایمیل مارکتینگ، خدمات ارسال ایمیل و بازاریابی ایمیلی را در قالب پلن های رایگان یا پولی سفارش دهیم. با استفاده از این سرویس ها می توانیم اقدام به ارسال ایمیل انبوه و اشتراک گیری نماییم.

اگر از هاست اقدام به ارسال ایمیل انبوه کنیم، چه مشکلی پیش می آید؟

بر اساس قوانین شرکت های هاستینگ، بر روی سرویس های هاست اشتراکی ارسال ایمیل انبوه ممنوع می باشد، و در صورت اقدام، امکان انسداد سرویس شما وجود دارد.

مطالب مرتبط

WHM چیست و چه کاربردهایی دارد؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

WHM چیست و چه کاربردهایی دارد؟

whm چیست و چه کاربردهایی دارد؟ حتماً تا بحال این واژه انگلیسی را بارها شنیده اید، اما نمی دانید که معنای این عبارت چیست و چه تفاوتی با cPanel دارد. در این مقاله...

مدیریت ترافیک وب سایت
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

مدیریت ترافیک وب سایت

مدیریت ترافیک وب سایت. یکی از مهم ترین فاکتورها برای مدیران وب سایت ها در راستای گسترش کسب و کار خود، مدیریت صحیح ترافیک وب سایت می باشد. ما با مدیریت صحیح تراف...

چگونه Subdomain را به سرور مجازی متصل کنیم
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

چگونه Subdomain را به سرور مجازی متصل کنیم

اتصال subdomain به سرور مجازی یکی از کارهایی است که در برخی سایتها باید مورد استفاده قرار بگیرد. نمونه عملی این کار در سایتهایی است که فایل دانلودی بارگذاری می...

تفاوت هاست و دامنه در چیست؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

تفاوت هاست و دامنه در چیست؟

تفاوت هاست و دامنه موضوع مقاله حاضر است. هر کسی که با وب سایت و فضای اینترنت آشنایی داشته باشد نام این دو موضوع را شنیده است. معمولا تأمین کننده ها هاست و ثبت د...

چگونه از سی پنل استفاده کنیم؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

چگونه از سی پنل استفاده کنیم؟

سی پنل یکی از معروف ترین کنترل پنل های بر مبنای لینوکس است که برای مدیریت حساب کاربری میزبانی وب به کار می رود. cPanel به ما این امکان را می دهد که به صورت مستم...

نحوه تهیه بک آپ از هاست، سرور مجازی و سرور اختصاصی
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

نحوه تهیه بک آپ از هاست، سرور مجازی و سرور اختصاصی

بک آپ از کارهای بسیار مهم در اداره یک وب سایت است. این مورد مخصوصاً وقتی سرور مجازی یا اختصاصی استفاده میکنیم، اهمیت بالاتری پیدا می کند. بر روی سرورهای هاست ای...

آموزش کار با Analog Stats و آمارهای کنترل پنل از وضعیت سایت
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

آموزش کار با Analog Stats و آمارهای کنترل پنل از وضعیت سایت

ماژول Analog Statsیکی از ماژول های بخش Logs در کنترل پنل لینوکسی سی پنل است. از این قسمت می توانیم اطلاعات بسیار مفیدی از قبیل وضعیت بازدیدهای سایت و ترافیک ورو...

کانفیگ Cron Jobs در سی پنل
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

کانفیگ Cron Jobs در سی پنل

سی پنل ابزاری برای مدیریت هاست است. این نرم افزار لینوکسی قابلیت بسیار جالبی دارد که قادر است بخشی از کارهای تکراری و وقت گیر در سایت را به صورت اتوماتیک انجام...

بک آپ هاست چیست و چرا باید از وب سایت بک آپ تهیه کنیم
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

بک آپ هاست چیست و چرا باید از وب سایت بک آپ تهیه کنیم

کارهای بسیار زیادی برای امنیت سایت می توان انجام داد. از جمله انتخاب یک هاست با کیفیت و یا استفاده از پسوورد های بسیار قوی.اما موثرترین و مهم ترین کاری که باید...

آشنایی با Email Authentication
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

آشنایی با Email Authentication

Email Authentication روشی است که در آن دریافت کننده ایمیل از ربات نبودن ایمیل و ارسال آن توسط شخصی که ادعا می کند اطمینان حاصل می کند. به این معنی که اگر از Ema...

اموزش کار با ایمیل در هاست و رفع مشکل ارسال نشدن ایمیل در وردپرس
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

اموزش کار با ایمیل در هاست و رفع مشکل ارسال نشدن ایمیل در وردپرس

یکی از مشکلات رایجی که برای وب مستران سایت های وردپرسی اجاد می شود.ارسال نشدن ایمیل است. ممکن است شرکت های هاستینگی که از آنها خدمات دریافت می کنیم این امکان را...

آشنایی به شبکه های کامپیوتری
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

آشنایی به شبکه های کامپیوتری

یک شبکه کامپیوتری از یک یا چند کامپیوتر مستقل و متصل بهم تشکیل شده است. هدف از این اتصال، انتقال اطلاعات و به اشتراک گذاری منابع سخت افزاری است. مستقل بودن کامپ...

خطاهای وب سایت و ابزارهای وردپرس برای رفع خطا
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

خطاهای وب سایت و ابزارهای وردپرس برای رفع خطا

ممکن است به طور روزمره در هنگام کار در اینترنت به صفحات خطا برخورد کنیم. سایت هایی که لود نمی شوند معمولا به دلیل وجود ارور در آنهاست.ممکن است سایت های مختلف دس...

CSR چیست و چگونه در دایرکت ادمین آن را ایجاد کنیم؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

CSR چیست و چگونه در دایرکت ادمین آن را ایجاد کنیم؟

درخواست CSR یکی از اولین کارهایی است که برای دریافت گواهی نامه SSL/TLS باید انجام شود. این کد روی سرور، همان سروری ایجاد می شود که قصد داریم گواهی SSL/TLS را بر...

همه چیز درباره کنترل پنل Website panel
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

همه چیز درباره کنترل پنل Website panel

این کنترل پنل نرم افزاری رایگان و متن باز است که برای مدیریتهاست های ویندوزی بکار می رود. این نرم افزار امروز تقریباً جای خود را به نرم افزار جدید تری بنام پلسک...

همه چیز درباره نرم افزار پلسک
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

همه چیز درباره نرم افزار پلسک

پلسک نوعی کنترل پنل بسیار قدرتمند است که در سرورهای اشتراکی تحت ویندوز مورد استفاده قرار می گیرند. در این مقاله مروری جامع بر مبانی کنترل پنل پلسک انجام خواهد ش...

ساخت یوزر در سرور مجازی ویندوز
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

ساخت یوزر در سرور مجازی ویندوز

زمانی که یک سرور مجازی ویندوز جدید خریداری می کنیم، با نصب ویندوز سرور بر روی این VPS، یک یوزر پیش فرض با نام administrator و با دسترسی ادمین خواهیم داشت که از...

امنیت شبکه چیست؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

امنیت شبکه چیست؟

امنیت شبکه به معنای جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و محافظت از سیستم در برابر حمله های هکریست. در بحث امنیت بایستی امنیت دستگاه ها و چگونگی اتصال و تعامل دستگاه...

ویندوز سرور چیست؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

ویندوز سرور چیست؟

اکثر افراد عادی شاید اصلاً تا به حال با اسم ویندوز سرور آشنا نشده باشند، بنابراین لازم دانستیم در این مقاله آموزشی از صباهاست، شما را با ویندوز سرور و تفاوت های...

آموزش اتصال به ریموت دسکتاپ
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

آموزش اتصال به ریموت دسکتاپ

خیلی از کاربران ما این سوال را دارند که چطور به vps یا سرور مجازی که خریداری می کنیم وصل شویم؟ آیا برنامه خاصی دارد؟ خوب، زمانی که یک سرور مجازی ویندوز یا سرور...

اتصال به سرور مجازی از طریق موبایل
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

اتصال به سرور مجازی از طریق موبایل

ریموت زدن به سرور مجازی نیازمند استفاده از نرم افزار هایی بر روی سیستم کامپیوتری یا لپ تاپ ما است. اما همیشه نمی توانیم به کامپیوتر یا لپ تاپ در هرکجا دسترسی دا...

بکاپ گیری از سی پنل در ssh
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

بکاپ گیری از سی پنل در ssh

بکاپ گیری یکی از مهم ترین امکاناتی است که هر سرویس دهنده خدمات میزبانی وب مانند صباهاست در اختیار مدیران سرور های مجازی و مشترکین هاست اشتراکی قرار می دهند.بکاپ...

تفاوت ورژن های ویندوز سرور
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

تفاوت ورژن های ویندوز سرور

سرور ها وظیفه دارند تا کامپیوتر های شبکه شده را مدیریت کنند، بنابراین سیستم عاملی که بر روی آن ها نصب می شود، با سیستم عامل های معمولی متفاوت است.ویندوز سرور که...

آموزش فعال کردن اس اس ال در وردپرس
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

آموزش فعال کردن اس اس ال در وردپرس

اگر به دنبال تغییر آدرس سایت از http به https، و نصب گواهی اس اس ال در سایت وردپرس خود هستید، در این مقاله از صباهاست با آموزش فعال کردن اس اس ال در وردپرس، با...

A Record چیست؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

A Record چیست؟

کلمه A مخفف Address است. این نوعدی آن اس رکورد یکی از پایه ای ترینرکوردهای موجود در میان DNS های مختلف است. این رکورد IP آدرس یک دامین را مشخص می کند. برای مثال...

تغییر نیم سرور دامنه
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

تغییر نیم سرور دامنه

راهنمای تصویری و قدم به قدم تغییر و تنظیم name server برای دامنه های ملی ir و دامنه های بین المللیهمانطور که می دانید، برای راه اندازی یک وب سایت، باید بعد از خ...

همه چیز درباره سرور
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

همه چیز درباره سرور

شاید تا کنون با خود فکر کرده باشیم که سرورها چه هستند؟ امروزه در عصر دیجیتال سرورها نقش بسیار مهمی در ذخیره و حفظ امنیت داده های کسب و کار دارند.با گذشت سال ها...

آموزش تعویض سیستم عامل در KVM
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

آموزش تعویض سیستم عامل در KVM

در مقاله امروز، قصد داریم آموزشتعویض سیستم عامل در KVM را ارائه کنیم. در این مقاله آموزشی از صباهاست، به دو روش تغییر و نصب مجدد سیستم عامل در سرور های مجازی یا...

ارور 503 در سایت
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

ارور 503 در سایت

در مقاله آموزشی امروز از صباهاست، با موضوع بسیار رایج خطای دسترسی به سایت 503 Service Unavailable، همراه شما هستیم. این خطا، یکی از رایج ترین خطاهایی است که ممک...

htaccess پیشفرض وردپرس
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

htaccess پیشفرض وردپرس

زمانیکه برای اولین بار سیستم مدیریت محتوای وردپرس را نصب می کنیم، به همراه آن فایل هایی نیز بر روی سرور افزوده می شوند، از پوشه wp-admin گرفته تا پوشه wp-conten...

راهنمای حل مشکلات وردپرس
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

راهنمای حل مشکلات وردپرس

مشکلات بسیاری در وردپرس ممکن است بوجود بیاید که بخش زیادی از آنها تکراری و پر تکرار هستند. از نمونه این ارورها 500 و 404 است. با مطالعه مقاله ذیل اکثر مشکلات بو...

آموزش تغییر پورت دایرکت ادمین
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

آموزش تغییر پورت دایرکت ادمین

همانطور که می دانید، پورت پیشفرض دایرکت ادمین عدد 2222 می باشد. یکی از نکات امنیتی که مدیران سرور هاانجام می دهند، تغییر پورت دیفالت directadmin به عددی دلخواه...

آموزش نصب WHMreseller
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

آموزش نصب WHMreseller

افزونه WHMreseller برای مدیران هاستینگ ها، یکی از مهم ترین و کاربردی ترینافزونه ها است، چرا که با وجود آن به راحتی امکان ارائه پنل های ریسلر، مستر ریسلر و آلفا...

مروری بر اصطلاحات رایج در وب و هاستینگ
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

مروری بر اصطلاحات رایج در وب و هاستینگ

اصطلاحات کاربردی هاستینگدر هر فن و حیطه ای از دانش اصطلاحاتی خاص وجود دارد که آشنایی با آنها برای درک و استفاده درست از ابزارها ضروری است. در حوزه وب و هاستینگ...

راهنمای خرید SSL
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

راهنمای خرید SSL

یکی از موارد بسیاری مهمی که امروزه برای وب سایت اهمیت بالایی دارد بحث امنیت و SSL است. این گواهی نامه امنیتی نشان می دهد که انتقال اطلاعات بین سرور و کاربر به ص...

WAF چیست؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

WAF چیست؟

نوعی سخت افزار یا مجموعه نرم افزاری از کد است که در مسیر اینترنت/فایروال و وب سرور قرار گرفته تا جلوی حملات تحت وب که به سرور صورت می گیرد را گرفته و سایت های ح...

امنیت سرویس های صباهاست
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

امنیت سرویس های صباهاست

امنیت یکی از موارد بسیاری مهمی است هر سایتی به آن توجه خاصی دارد. بسیاری از سایت ها حاوی اطلاعات فردی و بسیار مهمی هستند که افشای آنها می تواند باعث مشکلات بسیا...

درباره بک آپ گیری در صباهاست
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

درباره بک آپ گیری در صباهاست

بکاپ گیری جزوی لاینفک از مدیریت وب سایت است. بکاپ به معنای تهیه نسخه پشتیبان برای یک وب سایت است در واقع کپی کاملی از سایت در وضعیت کنونی اشت است. موارد استفاده...

ابزارهای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

ابزارهای بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

بخش زیادی از فرایند تجارت و تأمین کالاهای مورد نیاز جامعه به صورت اینترنتی انجام می شود. در این راستا فروشگاه های آنلاین بسیاری وجود دارند که در حال فروش محصولا...

آموزش نصب csf در centos7
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

آموزش نصب csf در centos7

زمانی که یک سرور مجازی یا سرور اختصاصی از صباهاست خریداری کردید، در قدم اول باید یک فایروال نرم افزاری بر روی سرور خود نصب کنید. نصب کردن فایروال نرم افزاری بر...

restore فول بکاپ در دایرکت ادمین از ssh
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

restore فول بکاپ در دایرکت ادمین از ssh

داشتن یک نسخه پشتیبان از اطلاعات هاست بسیار مهم و حیاتی است و هر مدیر وب سایتی این موضوع را به خوبی می داند. مقاله امروز ما در صباهاست، نحوه restore فول بکاپ در...

هوش مصنوعی چیست؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

هوش مصنوعی چیست؟

کمتر از یک دهه پس از شکستن رمزگذاری ماشین انیگما نازی ها و کمک به نیروهای متفقین برای پیروزی در جنگ جهانی دوم؛ ریاضیدان، آلن تورینگ با یک سوال ساده تاریخ را برا...

نحوه ی بکاپ گیری و انتقال ایمیل های هاست سی پنل و انتقال آن به هاست
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

نحوه ی بکاپ گیری و انتقال ایمیل های هاست سی پنل و انتقال آن به هاست

در وضعیت های متعدد همانند خرید هاست ایمیل، منتقل نمودن اطلاعات و یا عوض کردن هاست به احتمال زیاد شما میخواهید ایمیل های که از اهمیت زیادی برخوردار هستند نیز انت...

سیستم مدیریت محتوای دروپال چیست؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

سیستم مدیریت محتوای دروپال چیست؟

اولین گامی که شما برای ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی بایستی انجام دهید تأسیس و راه اندازی وب سایت میباشد. در گذشته راه اندازی و طرحی وب سایت کاری سخت و دشوار...

آموزش پاک کردن کش مرورگر فایر فاکس
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

آموزش پاک کردن کش مرورگر فایر فاکس

کش مرورگر چیست؟ چگونه میتوان کش مرورگر فایر کس را پاک نمود؟ اینها بخشی از سوالاتی است که ممکن است در ذهن شما پیش آید. اگر بخواهیم مفهوم کش مرورگر را به طور ساده...

آموزش ثبت سایت در گوگل
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

آموزش ثبت سایت در گوگل

به منظور اینکه سایت شما در گوگل ثبت شود و برای اینکه ربات های گوگل سایت شما را تشخیص دهد بایستی سایت خود را در گوگل ثبت نمایید. فرآیند ثبت سایت در گوگل رایگان م...

آموزش سرچ کنسول و طرز استفاده از آن
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

آموزش سرچ کنسول و طرز استفاده از آن

از بهترین و مهم ترین ابزاری های که میتوان از آن به منظور وارسی و بهبود عملکرد وب سایت خود استفاده نمایید میتوان به سرچ کنسول اشاره نمود. در اصل زمانی که شما اقد...

تفاوت پروتکل HTTP و HTTPS چیست؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

تفاوت پروتکل HTTP و HTTPS چیست؟

به طور قطع شما با سایت های سر و کار داشتید که بعضی از آنها با HTTP و برخی با پروتکل HTTPS آغاز میشوند. در این صورت سوال که ممکن است برای شما به وجود آید این است...

آموزش تعیین کردن یک آدرس IP استاتیک در ویندوز
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

آموزش تعیین کردن یک آدرس IP استاتیک در ویندوز

به طور پیش فرض، بیشتر دستگاه ها و رایانه ها که در شبکه قرار دارند آدرس IP خود را به وسیله DHCP بدست میاورد. DHCP فناوری میباشد که با استفاده از آن هاست، همچون س...

پلاگین چیست؟ و چه کاربردی دارد؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

پلاگین چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

چنانچه شما دانش و اطلاعات کافی در رابطه با فضای اینترنت داشته باشید بدون شک نام بلاگین یا همان افزونه را شنیده اید. در اصل پلاگین قسمت جدا ناپذیری از برنامه های...

چگونه سرعت صفحات سایت را افزایش دهیم؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

چگونه سرعت صفحات سایت را افزایش دهیم؟

بدون شک برای همه ی ما این اتفاق رخ د اده است که زمانی که وارد یک سایت میشویم. سرعت بالا آمدن سایت پایین میباشد از اینرو شما لحظه ای برای بالا آمدن آن وب سایت صب...

نحوه disavow کردن بک لینک ها
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

نحوه disavow کردن بک لینک ها

همانگونه که میدانید دریافت بک لینک ها از سوی سایت های معتبر و معروف از اهمیت بسیار زیادی برخوردار میباشد. چرا که بر روی سئو شما تأثیر خواهد گذاشت. لینک ها میتوا...

روش پیدا کردن IP سیستم خود در ویندوز 10
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

روش پیدا کردن IP سیستم خود در ویندوز 10

شاید برای شما سوالاتی نظیر آدرس IP کامپیوتر من چیست؟ به چه روشی میتواتن آدرس IP را در لپ تاپ یا سیستم خود پیدا کنیم؟ آدرس IP در بردارنده یکسری از اعداد میباشد ک...

تعریف وبلاگ چیست؟ بررسی تفاوت های سایت و وبلاگ
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

تعریف وبلاگ چیست؟ بررسی تفاوت های سایت و وبلاگ

اکثر ما ها با نام واژه وبلاگ و سایت آشنایی داریم و در بسیاری از موارد این دو کلمه را به جای هم استفاده مینماییم. در اصل فاصله میان وبلاگ وسایت با یک دیگر بسیار...

رمز نگاری چیست؟ تاریخچه و انواع رمز نگاری
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

رمز نگاری چیست؟ تاریخچه و انواع رمز نگاری

رمز نگاری را میتوان به عنوان یکی از پرکاربرد ترین فناوری روز دنیا به حساب آورد. رمز نگاری دارای تاریخچه بسیار طولانی میباشد به نحوی که سابقه این فناوری به یونان...

لینک سازی شبکه ای یا pbn چیست؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

لینک سازی شبکه ای یا pbn چیست؟

از موضوعات مهمی که در این روز ها در سئو مطرح میشود و توانسته است نظرات مخالف و موافق ی را بدست آورد میتوان به pbn اشاره نمود. در اصل شما پس از تهیه دامنه و هاست...

آموزش ساخت اکانت در اسکایب ویندوز
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

آموزش ساخت اکانت در اسکایب ویندوز

در دنیای امروز شما میتوانید به وسیله نرم افزار ها و اینترنت با یک دیگر ارتباط برقرار نمایید. نرم افزار اسکایپ یکی از این نرم افزار ها میباشد که از کیفیت بسیار ب...

نحوه برقراری تماس تصویری در اسکایپ
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

نحوه برقراری تماس تصویری در اسکایپ

در دنیای امروز اهمیت استفاده از پیام رسان ها و همچنین ویژگی ها آنها نظیر تماس تصویری گروهی روز به روز در حال افزایش میباشد. به خصوص در دوران همه گیری ویروس کرون...

نحوه تایید هویت دو مرحله ای در دایرکت ادمین
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

نحوه تایید هویت دو مرحله ای در دایرکت ادمین

همانطور که میدانید در همه جا و در هر صورت امنیت اولین مسئله مطرح شده میباشد. برای مثال اگر یک سایت نتواند امنیت بالایی داشته باشد پیشرفت نخواهد کرد. در دنیای ام...

Impression چیست؟ و با ctr چه تفاوتی دارد؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

Impression چیست؟ و با ctr چه تفاوتی دارد؟

اصطلاحات دنیای وب بسیار وسیع میباشد از اینرو گاهی این اطلاعت میتواند سبب گیج شدن شما گردد. ولیکن اگر شما بر روی بهینه سازی سئو سایت خود فعالیت مینمایید با کلمه...

آشنایی با سرویس کلودفلر
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

آشنایی با سرویس کلودفلر

کلودفلر را میتوان به عنوان یکی از بزرگترین شبکه های CDN در دنیا قلمداد کرد. اکنون این در جهان بیشتر از 8 میلیون وب سایت از این سرویس استفاده مینماید. کلودفلر می...

کلمه کلیدی در سئو چیست؟ و چه کاربردی دارد؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

کلمه کلیدی در سئو چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

شما در نظر بگیرید هنگامی که شما تصمیم میگیریم تا یک عبارت و یا موضوعی را در گوگل جستجو میکنید. از یک عبارت برای انجام این کار استفاده میکنید. برای مثال اگر شما...

اینفوگرافیک چیست؟ و چه کاربردی دارد؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

اینفوگرافیک چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

مغز انسان همواره اطلاعات و داده ها را به صورت بصری بهتر از شکل نوشتاری آن درک و ذخیره مینمایید. چرا که یادگیری و درک صورت فیزیکی و بصری برای مغز انسان آسانتر می...

دیجیتال مارکتینگ چیست؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

آنچه ما قصد داریم در این مطلب از صبا هاست به آن بپردازیم در رابطه با دیجیتال مارکتینگ میباشد. از اینرو اگر شما تمایل به افزایش اطلاعات خود در این زمینه را دارید...

ای نماد چیست؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

ای نماد چیست؟

در هر زمانی که مخاطبی برای خرید محصولی به سایت شما مراجعه میکند. اولین فکری که میکند این است که آیا کالایی که خریداری نموده ام به دستم خواهد رسید؟ آیا مبلغی که...

گوگل آنالیتیکس چگونه رفتار و عادات مشتریان را برای شما آشکار میکند؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

گوگل آنالیتیکس چگونه رفتار و عادات مشتریان را برای شما آشکار میکند؟

فروش بالا بدون شک اولین هدف یک فروشگاه و یا کسب و کاری میباشد. به همین منظور برای دست یابی به این هدف بایستی متری خود را عین کف دست بشناسید. چرا که اگر شما در ب...

نحوه دیلیت اکانت کردن حساب کاربری در اسکایپ
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

نحوه دیلیت اکانت کردن حساب کاربری در اسکایپ

نرم افزار اسکایپ یکی از ابزار های تماس تصویری است که به وسیله شرکت مایکرو سافت ارائه شده است. همچنین این نکته را خاطر نشان کنیم که تماس تصویری اسکایپ، یکی از وی...

RAID چیست؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

RAID چیست؟

هارد دیسک یکی از مهم ترین قطعات اصلی بشمار میاید به نحوی که تمام داده و اطلاعات شما از قبیل سیستم عامل، فایل ها، برنامه و ... بر روی آن قرار میگیرد هارد دیسک ها...

پروتکل به چه معنا است؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

پروتکل به چه معنا است؟

در حوزه شبکه مفهومی با نام پروتکل مطرح میشود از اینرو ممکن است برای کاربران این سؤال پیش آید که پروتکل چیست؟ در حقیقت Porotocol که در زبان فارسی که با نام پروتک...

پیش بینی ترند های دیجیتال مارکتینگ در سال 2022
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

پیش بینی ترند های دیجیتال مارکتینگ در سال 2022

دیجیتال مارکتینگ همیشه در حال تغییر و تحول بوده است و همیشه فاکتور های مهم پویایی و زیبای و سرعت را در کنار خود دارد. بر اساس آمار ها دیجیتال مارکتینگ، تحت عنوا...

متاورس چیست؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

متاورس چیست؟

در یک بیان ساده در رابطه با متاورس میتوان چنین گفت که ترکیبی از دنیای واقعی و مجازی میباشد. دنیایی متعددی که در آن میتوان هر کاری انجام داد. در حقیقت متاورس هما...

وب سرور چیست و چه کاربردی دارد؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

وب سرور چیست و چه کاربردی دارد؟

در دنیای امروزه کسب و کار های زیادی وجود دارند که از فضای نامحدود اینترنت به منظور بهبود اوضاع کسب و کار خود استفاده مینمایند. برای انجام این کار فقط کافی است ش...

CDN چیست؟ و چه کاربردی دارد؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

CDN چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

همه ای اشخاصی که وب سایت دارند یکی از مهم ترین دغدغه های آنها سرعت بارگذاری محتوا برای مخاطبان میباشد. از اینرو وب سایتی که سرعت بالا آمدن بیشتری داشته باشد در...

روش های افزایش سرعت دانلود
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

روش های افزایش سرعت دانلود

اگر یادتان باشد در طی همین چند سال گذشته برای اینکه یک موزیک و یا ویدیو را دانلود بایستی یک ساعت منتظر میماندید. از اینرو اگر در آن زمان کسی به شما میگفت که در...

آنالیز وب سایت به وسیله زبانه history در Gtmetrix
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

آنالیز وب سایت به وسیله زبانه history در Gtmetrix

Gtmetrix را میتوان یک ابزار بسیار خاص و قدرتمند قلمداد نمود که شما با بکارگیری آن قادر هستید به سهولت به آنالیز و تحلیل آنلاین وب سایت خود بپردازید. در جی تی مت...

نحوه جلوگیری از مصرف پهنای باند سایت به وسیله سایت های دیگر
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

نحوه جلوگیری از مصرف پهنای باند سایت به وسیله سایت های دیگر

شرکت های که در زمینه ارائه خدمات هاستینگ از کنترل پنل های متفاوتی برای سرویس های هاست خریداری شده استفاده میکنند. ولیکن بدون شک سی پنل یکی از رایج ترین و معروف...

چگونه وب سایت رقبا را تجزیه و تحلیل نماییم؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

چگونه وب سایت رقبا را تجزیه و تحلیل نماییم؟

اگر شما یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ باشید یقیناً میدانید که تحلیل و آنالیز وب سایت رقبا از لحاظ سئو چگونه میتواند به شما کمک نمایید. همچنین اطلاعات بسیار زیادی...

DDOS چیست؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

DDOS چیست؟

در این سری از مقالات صبا هاست ما قصد داریم تا در رابطه با DDOS چیست؟ با شما گفتگو نماییم. در واقع DDOS یکی از روش های مورد علاقه هکران برای ایجاد اختلال در یک س...

معرفی تمام بخش های گوگل آنالیتیکس
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

معرفی تمام بخش های گوگل آنالیتیکس

چنانچه که شما یک وب سایت داشته باشید بدون شک نام گوگل آنالیتیکس را شنیده اید. گوگل آنالیتکس که با نام های گوگل آنالیز، گوگل آنالیتیک نیز شناخته میشود. ابزاری به...

هارد SSD چیست؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

هارد SSD چیست؟

بیشتر شرکت های که در زمینه ارائه خدمات هاستینگ فعالیت مینمایند. از سرور های که به هارد HDD استفاده مینمایند. در دنیای پیشرفته امروز استفاده از فناوری SSD در بین...

علت نمایش خطای 403 چیست؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

علت نمایش خطای 403 چیست؟

به احتمال خیلی زیاد دست کم همه ما ها در زمان کار کردن با اینترنت و سرچ در گوگل با خطا های گوناگونی مواجه شده ایم. اغلب این خطا ها همچون خطای 404 و یا خطای 403 ب...

وارسی و رفع خطای 503 وردپرس
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

وارسی و رفع خطای 503 وردپرس

این خطا یکی از متداول ترین خطا های رایج در وردپرس میباشد که در اغلب سایت ها اتفاق میافتد. به احتمال زیاد یکبار که هم شده سایت شما با ای خطا روبرو شده است یا این...

نحوه ساخت انواع کد تخفیف ووکامرس با حالت های مختلف
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

نحوه ساخت انواع کد تخفیف ووکامرس با حالت های مختلف

برخورداری از قابلیت ایجاد کد تخفیف از یکی از بهترین مزیت های این افزونه میباشد. این قابلیت به خوبی میتواند مخاطبانی که از سایت شما بازدید میکند را به مشتریان شم...

معرفی قالب Jannah به منظور راه اندازی سایت خبری
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

معرفی قالب Jannah به منظور راه اندازی سایت خبری

راه اندازی یک وب سایت وردپرسی به طور قطع میتواند در گسترش کسب و کار شما به نحوی مناسب موثر باشد. سبب میشود که کاربران بیشتری به سمت کسب و کار خود جذب نمایید. از...

معرفی پروتکل IPsec
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

معرفی پروتکل IPsec

پروتکل IPsec که بر گرفته از عبارت Internrt Protocol Security میباشد این پروتکل در بردارنده ای مجموعه ای از الگوریتم و پروتکل میباشد. که در واقع به منظور ایمن سا...

اصول وبلاگ نویسی چیست؟ و چه کاربردی دارد؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

اصول وبلاگ نویسی چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

اگر شما در حیطه مدیریت وبلاگ فعالیت داشته باشید بدون شک سؤالات بسیاری از قیبل معیار های وبلاگ نویسی چیست؟ اصول و پارامتر های حرفه ای ولاگ نویسی چیست؟ در حقیقت د...

نحوه سنجش سرعت سایت با زبانه waterfall در Gtmetrix
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

نحوه سنجش سرعت سایت با زبانه waterfall در Gtmetrix

در دنیای امروز که بیشتر کار ها در بستر اینترنت انجام میگیرد از اینرو بایستی اشخاص به منظور گسترش کسب و کار خود اقدام به تأسیس و راه اندازی وب سایت مینمایند. در...

Google discover چیست؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

Google discover چیست؟

در چند سال اخیر شاهد این ماجرا بوده ایم که گوگل بیش از قبل برای ارائه نتایج که دارای کیفیت بالا هستند به کاربران تلاش مینماید. از اینرو در همین راستا ربات و خزن...

Google Task Mate چیست و چگونه میتوان از آن کسب درآمد کرد؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

Google Task Mate چیست و چگونه میتوان از آن کسب درآمد کرد؟

از یکی از مهم تریت راهبرد های که گوگل برای اشخاص فراهم نموده تا از طریق آن به کسب درآمد برسند میتوان ب Google Task Mate را نام برد. از اینرو برنامه ای میباشد که...

آشنایی با سیستم عامل CentOS
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

آشنایی با سیستم عامل CentOS

اینترنت به خوبی توانسته است یک شبکه بسیار محکم و یکپارچه ای را ایجاد نماید. از اینرو همه ای ما میدانیم که تا چه اندازه ای این ارتباطات برای ما مهم میباشد. ولیکن...

تأسیس وب سایت اینترنتی با لاراول یا وردپرس
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

تأسیس وب سایت اینترنتی با لاراول یا وردپرس

اگر شما تمایل به ایجاد وب سایت داشته باشید بدون شک میدانید که تأسیس و راه اندازی تا چه اندازه برای یک کسب و کار حیاتی میباشد. در حقیقت یک کسب و کار علاوه بر برخ...

ترلو چیست و چرا باید از آن استفاده نمود؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

ترلو چیست و چرا باید از آن استفاده نمود؟

زمانی که شما کسب و کاری را راه اندازی میکنند و به دنبال آن افراد مختلفی را در اینکار دخیل میکنند. از اینرو مدیریت نمودن این کسب و کار سخت تر میشود. از اینرو اگر...

راهنمایی در رابطه با تست مؤثر سایت
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

راهنمایی در رابطه با تست مؤثر سایت

برای موفقیت در دنیای وب که بیشتر فعالیات ها در بستر اینترنت انجام میگیرد صرفاً برخورداری از یک وب سایت کافی نمیباشد. از اینرو این امر بدیهی است که برای پیش گام...

رپورتاژ آگهی رایگان! مگه داریم؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

رپورتاژ آگهی رایگان! مگه داریم؟

در دنیای امروز شیوه های تبلیغاتی بسیاری وجود دارد که هر کدام از کسب و کار ها بر اساس نیاز بهترین شیوه را برای معرفی کسب و کار خود بکار میبرند. تبلیغات که در دنی...

سیستم عامل DEBIAN چیست؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

سیستم عامل DEBIAN چیست؟

دیبان را میتوان به عنوان قدیمی ترین و رایگان سیستم عامل لینوکس به حساب آورد که علاوه بر برخورداری از نصب آسان میتوان آن را پر استفاده ترین سیستم عامل دانست که ه...

همه چیز درباره روتر (Router) و کاربرد های آن
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

همه چیز درباره روتر (Router) و کاربرد های آن

دنیای امروز دنیایی از اطلاعات و داده ها است. ولیکن چگونه اطلاعات تا این حد برای ما مهم شده است. فقط کافی است به اطراف مان نگاهی بیندازیم مودم های خانگی همان دست...

معرفی بهترین اپلیکیشن های ویدئو کنفرانس
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

معرفی بهترین اپلیکیشن های ویدئو کنفرانس

با متداول شدن موضوع دورکاری بسیاری از کسب و کار ها به دنبال یک اپلیکیشن به منظور برقرار ارتباط میباشند. از اینرو این امر مسلم است که به منظور مدیریت نیرو های دو...

معیار های ساخت لینک
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

معیار های ساخت لینک

فاکتور ها و عوامل گوناگونی به منظور ایجاد لینک میتوان نام برد. که برای برخورداری از یک لینک بهینه و مناسب بایستی نسبت به آن آگاهی داشته باشید. این فاکتور ها به...

بک لینک چیست؟ و چطور بک لینک قوی بسازیم؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

بک لینک چیست؟ و چطور بک لینک قوی بسازیم؟

در بستر وب هر زمانی که کاربران را به یک صفحه و یا وب سایت دیگر ارجاع دهیم لینک ها را بکار میگیریم. به احتمال زیاد زمانی که به یک وب سایتی مراجعه کرده اید لینک ه...

چگونه انکر تکست (متن لینک) را بهینه سازی کنیم؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

چگونه انکر تکست (متن لینک) را بهینه سازی کنیم؟

متن لینک که با نام انکر تکست نیز شناخته میشود. از ضابطه های گوگل به منظور تشخیص نمودن مطالب و کلمات کلیدی یک صفحه میباشد. از اینرو در صورتی که زمانی شما با یک م...

چگونه یک لینک خوب را از یک لینک بد تشخیص دهیم؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

چگونه یک لینک خوب را از یک لینک بد تشخیص دهیم؟

اگر شما در حوزه وب و اینترنت فعالیت کرده باشید بدون شک متوجه شده اید. لینک ها اثر گذاری بسیاری بر روی کارایی جستجوی سایت شما دارند. با توجه به استراتژی و رویکرد...

ریدایرکت 301 چیست و چگونه باید از آن استفاده نمود؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

ریدایرکت 301 چیست و چگونه باید از آن استفاده نمود؟

ریدایرکت 301 تأثیر بسیار مهمی در سئو دارد دلیل بکارگیری این ریدایرکت این است که اکثر وب سایت ها پس از چند سال فعالیت اقدام به تغییراتی از قبیل طراحی ظاهری، مدیر...

نوشتن تجربه کاربری (UX Writing) چه تأثیری بر فروش دارد؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

نوشتن تجربه کاربری (UX Writing) چه تأثیری بر فروش دارد؟

همانطور که میدانید در دنیای امروز سایت ها، نرم افزار ها، اپلیکیشن ها در زندگی ما سهم بسیاری دارند. چه بسا با نبود آنها با مشکل روبرو میشویم چرا که ما روزانه تعد...

نکات مهم برای بهینه سازی URL سایت
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

نکات مهم برای بهینه سازی URL سایت

از مهم ترین فاکتور ها و پارامتر های یک صفحه سئو شده برخورداری از یک URL بهینه میباشد. برخورداری از یک URL ربات ها و خزنده های گوگل را به نحو مناسبی هدایت خواهد...

نحوه انتخاب یک نام تجاری (برند) مناسب
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

نحوه انتخاب یک نام تجاری (برند) مناسب

نام تجاری در حقیقت نشان دهنده هؤیت کسب و کار شما میباشد از اینرو به این مسئله میتوان پی برد که انتخاب یک نام تجاری بر پایه اصول و قواعدی میباشد. به همین دلیل یک...

هر آنچه که باید در رابطه با بد افزار ها بدانید؟
صباهاست

کاربر: صباهاست

12856

هر آنچه که باید در رابطه با بد افزار ها بدانید؟

با افزایش میزان فعالیت در بستر اینترنت و در دنیای وب پیش از همه چیز شاهد افزایش جرایم سایبری بوده ایم. در این میان بد افزار یک راهکار راهبردی برای مجرمان سایبری...